„Prokuroras privalo gerbti teisinės valstybės principus, nekaltumo prezumpciją, pagrindines žmogaus teises ir laisves, būti žmogaus saugumo garantas ir teisėtų interesų gynėjas.“
Generalinis prokuroras Darius Valys
  neįgaliesiems

      

                   

           




Atgal   
Generalinė prokuratūra: M. Jastremskaitei atlyginimas nebuvo padidintas
Generalinė prokuratūra atkreipia žurnalistų dėmesį, jog Rūtos Skatikaitės rašinyje „Kas galima A. Valantino sekretorei?“ („Lietuvos žinios“ 2009-12-21 Nr. 295 (12522)) esama netikslumų, ir prašo juos pataisyti perspausdinant publikaciją:
 
·    vyriausioji specialistė Milda Jastremskaitė, prieš išeidama nėštumo ir gimdymo atostogų, Generalinėje prokuratūroje dirbo ne 3 dienas, bet beveik trejus metus – nuo 2006 m. spalio 2 d. iki 2009 m. gegužės 3 dienos;
·    laimėjus konkursą į Planavimo ir ūkio skyrių M. Jastremskaitės atlyginimas nepadidėjo, priešingai – sumažėjo 188,41 litu – nuo 2801,66 iki 2613,25 litų (į rankas);
·    valstybės tarnautojų atlyginimai, sumažinus koeficientus Vyriausybei taupant valstybės biudžeto lėšas, šiuo metu yra dar labiau sumažėję – taigi, grįžus iš atostogų vyriausiosios specialistės darbo užmokestis bus dar mažesnis – jokių papildomų nuolaidų, negu jas numato Valstybės tarnybos įstatymas visiems mūsų šalies valstybės tarnautojams, M. Jastremskaitei nebuvo suteikta.
 
Prokuratūros interneto svetainėje yra paskelbta informacija, kas laikoma neteisėtų „Sodros“ lėšų pasisavinimu. Generalinė prokuratūra primena, kad gavus pranešimus iš „Sodros“ teisėsaugos pareigūnų dėmesio objektas ir tikslas – faktinių aplinkybių, leidžiančių įvertinti, ar buvo naudota apgaulė gaunant darbo užmokestį, nustatymas. Nuoseklus atlyginimų augimas ekonominio pakilimo laikotarpiu nelaikomas neteisėtu.




Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Aurelija Juodytė,
tel.: (8 5) 250 0906, 8 687 47705
 
 
Cituodami pranešimus nurodykite informacijos šaltinį
 
 
Daugiau informacijos
2012 02 03 -  Kontrabandinio krovinio vagystės byla perduota teisminiam nagrinėjimui
2012 02 02 -  Žmoną žiauriai nužudęs agresyvus vyras laisvės neteko ilgam
2012 02 02 -  Generalinė prokuratūra: Italijoje sulaikyta gauja per Lietuvą nelegaliai gabenusi prabangius automobilius


Į viršų
Atgal   

      
     



            


 

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Generalinė prokuratūra: Rinktinės g. 5A, LT-01515, Vilnius. Tel. (8 5) 266 2305, faks. (8 5) 266 2317, el. paštas  
Kodas 288603320. Duomenys apie Lietuvos Respublikos prokuratūrą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
© Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, 2006. Visos teisės saugomos.