Laikinai einantis generalinio prokuroro pareigas Raimondas Petrauskas kitą savaitę į Generalinę prokuratūrą kviečia Valstybės saugumo departamento, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovus.
„Susitikimo metu aptarsime bendradarbiavimo galimybes, kad būtų užkirstas kelias bet kokiam lėšų grobstymui. Taip pat bendromis jėgomis bandysime išsiaiškinti, ar tai nebuvo daroma ankstesniuose Ignalinos atominės elektrinės eksplotavimo nutraukimo etapuose“, – sako R. Petrauskas.
Susitikimų su Energetikos ministru Arvydu Sekmoku ir naujuoju Ignalinos atominės elektrinės direktoriumi Osvaldu Čiukšiu metu buvo sutarta koordinuoti veiksmus ir kontroliuoti, kad viešieji pirkimai elektrinės uždarymo darbams vyktų skaidriai, o atliekamų projektų ir darbų kainos būtų pagrįstos.
Viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Rita Stundienė,
tel.: (8 5) 250 0901, 8 618 13739
Cituodami pranešimus nurodykite informacijos šaltinį
|
|