lt
en
lt
en

Prokuratūros kolegijos posėdyje aptariami neteisėto praturtėjimo tyrimų rezultatai ir išplėstinio turto konfiskavimo klausimai

Šiandien Generalinėje prokuratūroje vyksta Kolegijos posėdis, kuriame aptariami prokuratūros ir teisėsaugos institucijų šiais metais pasiekti rodikliai dėl neteisėto praturtėjimo, taip pat aptariamas išplėstinio turto konfiskavimo instituto taikymas.
Kolegijos posėdyje dalyvauja Generalinės prokuratūros ir apygardų prokuratūrų vadovai, Policijos departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės sienos apsaugos ir Muitinės kriminalinės tarnybų, kt. institucijų atstovai.
Kolegijos posėdyje taip pat bus aptarti prokuratūros aktualūs klausimai.
Primintina, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymu Generalinėje prokuratūroje sudaroma patariamoji institucija – Lietuvos Respublikos prokuratūros kolegija. Ji generaliniam prokurorui pataria svarbiausiais klausimais, susijusiais su prokuratūros funkcijų vykdymu, taip pat prokuratūros veiklos viešojo administravimo, finansinio ir materialinio aprūpinimo, prioritetinių veiklos krypčių, strateginio planavimo ir kitais aktualiais klausimais. Kolegijos pirmininkas yra generalinis prokuroras Evaldas Pašilis. Kolegijos posėdžiai rengiami kartą per tris mėnesius.

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius

2021 m. rugsėjo
P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3