lt
en
lt
en

Prokuratūros sutartis su Vilniaus universitetu glaudžiau susies mokslą ir praktiką

Šiandien (lapkričio 28 d.) Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir Vilniaus universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama inicijuoti bendrus mokslinius tyrimus, bendradarbiauti mokymo ir kvalifikacijos kėlimo bei keitimosi duomenimis srityse.

„Ilgametis ir glaudus bendradarbiavimas su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu buvo įprasmintas rugsėjo mėnesį, pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Ir man labai malonu, kad prokurorų bei mokslininkų iniciatyvos peržengė vieno fakulteto ribas, kad bendri darbai plečiasi ir į kitas mokslo sritis. Tikiuosi, kad ši sutartis su Vilniaus universitetu sudarys geresnes sąlygas prokurorams remtis mokslo žmonių pasiekimais, inicijuoti bendrus mokslinius projektus, patenkinti profesinį žingeidumą“, – sako generalinis prokuroras E. Pašilis.

Generalinės prokuratūros ir Vilniaus universiteto sutartyje yra numatyta rengti bendras konferencijas, seminarus, mokymus ir mokslinius tyrimus, keistis statistiniais duomenimis, teikti vieni kitiems metodinę ir praktinę pagalbą. Vilniaus universiteto studentams bus sudarytos palankesnės sąlygos atlikti praktiką prokuratūroje, o prokurorų bendruomenė galės naudotis universitete esančia moksline literatūra.

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

Renginių kalendorius

2020 m. rugsėjo
P A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4