lt
en
lt
en

Atsistatydina generalinio prokuroro pavaduotojas A. Nevera

Šiandien generalinio prokuroro pavaduotojas Andrius Nevera generaliniam prokurorui Dariui Valiui įteikė atsistatydinimo pareiškimą.
„Esu tikras dėl savo viešų ir privačių interesų skaidrumo, šiuo klausimu mane palaiko didelė teisininkų bendruomenė. Dėl tarnybos valstybei nesu sulaukęs priekaištų, tačiau būtų keblu ją tęsti tapus agresyvios priešrinkiminės kampanijos taikiniu.
Viliuosi, kad mano atsistatydinimas leis prokuratūrai išvengti sąmoningai ir piktavališkai metamo šešėlio ir padės įsibėgėjančiai, tinkama linkme nukreiptai prokuratūros pertvarkai. Visiems prokurorams linkiu profesionaliai ir sąžiningai įgyvendinti jiems patikėtą misiją“, - įteikdamas pareiškimą sakė A. Nevera.
Generalinis prokuroras D. Valys teikimą dėl pavaduotojo atleidimo, kaip numato Prokuratūros įstatymas, pateikė Lietuvos Respublikos Prezidentei.
Šiandien 15.30 val. generalinio prokuroro pavaduotojo A. Neveros komentaras žiniasklaidos atstovams.


 
Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Rūta Dirsienė, tel. (8 5) 250 0906
  
Cituodami pranešimus nurodykite informacijos šaltinį
 




Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius, tel.: (8 5) 250 0916, 8 618 13732 

Cituodami pranešimus nurodykite informacijos šaltinį

...

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

AKTUALU PRANEŠĖJAMS
PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Renginių kalendorius