lt
en
lt
en

Prokuratūroje patirties semiasi su korupcija kovojantys Moldovos pareigūnai

Šiandien Generalinėje prokuratūroje lankosi Moldovos teisėsaugos pareigūnai. Moldovos nacionalinio antikorupcijos centro, Antikorupcijos prokuratūros, Policijos generalinio inspektorato ir Muitinės tarnybos pareigūnai į Lietuvą atvyko mokomojo vizito pagal ES finansuojamą „Dvynių“ programos projektą.

„Tokie mokomieji vizitai yra naudingi stiprinant bendradarbiavimą su užsienio valstybių partneriais ir dalinantis gerąja praktika kovos su korupcija srityje. Tikiuosi, kad šio vizito metu įgytos žinios, Lietuvos jau sukaupta patirtis bus naudinga siekiant užkirsti kelią korupcijos apraiškoms Moldovoje“, – sveikindamas Moldovos pareigūnus sakė generalinis prokuroras E. Pašilis.

Vizito metu Generalinės ir Vilniaus apygardos prokuratūrų vadovai ir prokurorai svečius iš Moldovos supažindins su Lietuvos prokuratūros misija, jos struktūra ir veikla, taip pat pasidalins gerąja praktika tiriant korupcinio pobūdžio nusikaltimus.

Su korupcijos apraiškomis Moldovoje kovojantys pareigūnai mokomojo vizito metu lankysis Specialiųjų tyrimų tarnyboje, Policijos departamente, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje bei Muitinės departamente.

Lietuvos Respublikos prokuratūra dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame „Dvynių“ programos projekte „Parama Moldovos Respublikos teisėsaugos institucijų gebėjimų stiprinimui korupcijos nusikaltimų prevencijos ir tyrimo srityje“. Šis projektas skirtas Moldovos Respublikos gebėjimų kovoje su korupcija stiprinimui teikiant pagalbą Moldovos Respublikos Nacionaliniam antikorupcijos centrui, Antikorupcinei prokuratūrai, Vidaus reikalų ministerijai, Policijos generaliniam inspektoratui ir Muitinės tarnybai.

Projektą kartu su Lietuvos Respublikos prokuratūra įgyvendina Specialiųjų tyrimų tarnyba, Vidaus reikalų ministerija, Policijos departamentas, Lietuvos muitinė, Rumunijos antikorupcijos generalinis direktoratas bei Suomijos viešojo administravimo institutas HAUS.

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

AKTUALU PRANEŠĖJAMS
PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Renginių kalendorius

2024 m. gegužės
P A T K P Š S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2