lt
en
lt
en

Sutartis su Teisės institutu skatins teisės plėtrą

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir Lietuvos teisės instituto direktorė dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama skatinti teisės plėtrą, bendradarbiauti mokymo ir kvalifikacijos kėlimo bei keitimosi teisine informacija srityse.

Generalinės prokuratūros ir Lietuvos teisės instituto bendradarbiavimo sutartyje yra numatyta rengti bendras konferencijas, seminarus, mokymus ir diskusijas teisės klausimais, keistis aktualia informacija, teikti vieni kitiems metodinę ir praktinę pagalbą. Prokurorai ir Teisės instituto darbuotojai bendradarbiaus rengdami projektines paraiškas, dalyvaudami nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose.

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

AKTUALU PRANEŠĖJAMS
PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Renginių kalendorius

2026 m. birželio
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5