lt
en
lt
en

Tarptautinėje konferencijoje – apie iššūkius prokuratūrai, pasiekusiai veiklos šimtmetį

Rytoj, sausio 16 d., pažymint Lietuvos prokuratūros įkūrimo 100-metį, „Litexpo“ parodų rūmuose organizuojama konferencija „Prokuratūra dirbtinio intelekto amžiuje. Kokių netikėtų iššūkių tikėtis?“

Konferencijos dalyviams sveikinimo žodį tars Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Renginyje dalyvaus svečiai iš užsienio šalių, teismų ir ikiteisminio tyrimo institucijų vadovai, akademinės visuomenės atstovai, prokuratūros bendruomenės nariai.

Konferencijos pranešėjai bei įvairių sričių ekspertai joje dalysis savo įžvalgomis apie prokuratūros praeitį, dabartį bei ateitį, apžvelgs nepriklausomumo, tarptautinio bendradarbiavimo, laiko, viešumo bei kitus aspektus, pristatys naujausių technologijų raidos keliamus iššūkius, apžvelgs itin jautrius ir svarbius prokuroro darbe streso, emocinio intelekto, lyderystės bei kitus klausimus.

Konferencijos programa

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Lietuvos prokuratūros interneto svetainėje www.prokuraturos.lt.

Pakalbinti prokuratūros vadovus bus galima pertraukos metu, nuo 10.30 iki 11 val.  
 

1919 m. sausio 16 d. buvo oficialiai paskelbtas ir įsigaliojo Laikinasis Lietuvos teismų ir jų darbo sutvarkymo įstatymas. Jame buvo parašyta, kad „prie apygardos teismo ir Vyriausiojo Tribunolo yra valstybės gynėjai (prokuratoriai) ir jų padėjėjai“. Tai buvo Lietuvos prokuratūros, kaip savarankiškos institucijos, veiklos pradžia.

 

NAUJIENOS

 

SKELBIANT INFORMACIJĄ, 
BŪTINA LAIKYTIS 
NEKALTUMO PREZUMPCIJOS
PRINCIPO
__________________________________

CITUOJANT PRANEŠIMĄ,
PRAŠOME NURODYTI 
INFORMACIJOS ŠALTINĮ.

 

AKTUALU PRANEŠĖJAMS
PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Renginių kalendorius

2026 m. birželio
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5